KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 17516265

nr 1751 6265

Blandteknik

Marianne Lundin, skepp. Signerad, blandteknik, 40x32 cm, yttermått inklusive ram: 59x51 cm

Utrop:

500 kr

måndag 15 december 2025
kl 20:53:00